Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

НОВИЙ ГУБЕРНАТОР ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ЧИ СМОТРЯЩИЙ?

01.11.2014 11:11 Текст:  Т+   T-  

 Читач написав на сайт: ГУБЕРНАТОР

"Смотрящій" Львівщини може стати "смотрящім" Хмельничини

Одним із наслідків столичної "коаліціади" для Хмельничини може стати несподівана кандидатура Глави держави на посаду очільника Хмельницької ОДА

  З неофіційних джерел на Банковій, стало відомо, що на цю посаду, серед інших, розглядається кандидатура колишнього заступника прокурора області та голови Львівської ОДА у 2013-2014 рр. Андрія Мадзяновського.

Про останнього широкому загалу відомо небагато. На Хмельничині подейкують, що 38-річний Мадзяновський в минулому році внаслідок конфлікту з тодішнім прокурором області Соляром, якого підтримав екс-генпрокурор Пшонка, змушений був подати у відставку. Проте, вже на наступний день Президент України призначив його заступником одіозного губернатора Львівщини Сала. У вузьких колах такий стрімкий взліт Мадзяновського пов"язують з групою РУЕ (Фірташ-Льовочкин), до орбіти якої він ніби-то відноситься. За час керування на Львівщині, екс-прокурор, завдяки жорсткому стилю керування, поза очі зажив слави такого собі "смотрящего" від АП, оскільки саме йому було тимчасово доручено керувати областю під час революційної зими після відставки Сала. На думку галицького політикуму, Мадзяновський зіграв не останню скрипку, аби на Львівщині вдалося уникнути озброєного протистояння влади та львівського Євромайдану.

Опубликовано : 01.11.2014 11:11   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів