Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Прокуратура міста Хмельницького перевірила додержання вимог Кодексу України про адміністративне правопорушення

01.11.2014 11:16 Текст:  Т+   T-  

 Упродовж поточного року прокуратурою міста проведено ряд перевірок з питань додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення при притягненні громадян до адміністративної відповідальності, якими виявлено чимало недоліків у роботі правоохоронних та органів контролю.

 Найхарактернішими є порушення права особи-правопорушника на захист та поверхове з’ясування усіх обставин вчиненого, що призводить до незаконного притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

Найбільше порушень перевірками зафіксовано у правоохоронних органах. Тільки упродовж поточного року за реагуванням прокуратури міста на порушення вимог законодавства при притягненні громадян до адміністративної відповідальності дисциплінарну відповідальність понесло 14 правоохоронців, 7 з яких – працівники органів Державтоінспекції.

Разом з тим, проведеними перевірками встановлено, що однією з передумов вчинення особою нових правопорушень є безкарність винних осіб, яка породжується неналежним контролем контролюючих органів за виконанням постанов про накладення адміністративних стягнень.

Вказане також негативно впливає на наповнення бюджету та нівелює мету адміністративного стягнення, як міри відповідальності.

З метою усунення виявлених порушень Закону України «Про виконавче провадження», причин та умов, що їм сприяли, прокуратурою міста у 2014 році внесено 13 подань, за результатами розгляду яких винних осіб притягнуто до відповідальності.

За втручанням прокуратури міста до бюджету сплачено понад 15 тис. грн. штрафів.

 

 

Прес-служба прокуратури м. Хмельницького

Опубликовано : 01.11.2014 11:16   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів