Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Розізнаний не погоджується зі своєю люстрацією і готується до оскарження

01.11.2014 13:02 Текст:  Т+   T-  

 Колишній начальник УМВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний вважає свою люстрацію “недосконалістю закону”.

Таку думку він висловив на “Фейсбуці”.

“Те, що сталося, вважаю за недосконалість законодавчої норми, бо жодної з умов, перерахованих у ч.2 ст.1 Закону України “Про очищення влади”, в моєму випадку не дотримано. Напевне, так як і у більшості інших. Готовий в черговий раз пройти будь-які люстраційні процеси, як на рівні області, так і на рівні МВС“, – наголосив екс-міліціянт.

 Здаватись не збираюсь, буду відстоювати свої конституційні права, зокрема, право на працю, державну роботу. Найголовніше, я впевнений, що переможу, але тільки разом з вами. Планів на майбутнє багато, їх необхідно реалізовувати“, – заявив Розізнаний.

Він додав, що  за весь час перебування на посаді начальника обласної міліції “намагався бути керівником нової генерації, працювати на випередження, а не плестися у хвості подій”.

Як відомо, Міністр МВС Арсен Аваков 28 жовтня звільнив наказом Олександра Розізнаного з посади начальника УМВС України у Хмельницькій області у відповідності до вимог Закону України «Про очищення влади».http://ngp-ua.info/2014/11/17902

Опубликовано : 01.11.2014 13:02   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів