Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Протипожежний стан підвалів Хмельниччини

04.11.2014 12:34 Текст:  Т+   T-  

 З настанням холодів частішають випадки виникнення пожеж в підвальних приміщеннях багатоповерхових житлових будинків. Як правило, горища і підвальні приміщення захаращені сміттям, електромережі

 перебувають у несправному стані, до цих приміщень необмежено доступ сторонніх осіб, що в кінцевому результаті і призводить до виникнення загорань і пожеж. Безумовно в холодну осінь, а тим більше у морозну зиму основною причиною загоряння стає необережне поводження з вогнем з боку безхатченків, які використовують підвали та теплотраси для ночівлі. Кинутий недопалок або запалений сірник чи свічка може легко стати причиною пожежі, в результаті якої можлива втрата людського майна, а в гіршому – втрачені людські життя. Безпритульні примудряються проникати навіть у зачинені на замок приміщення, вони виламують металеві решітки з вікон.

Працівники Хмельницького міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області наголошують в перчу, щоб уникнути проникнення сторонніх осіб без певного місця проживання й виникнення пожежі необхідно: закрити доступ у підвальне приміщення на замок, оглядати підвали на випадок зламу, прибрати з підвалу горючі матеріали, підвальне приміщення використовувати тільки за призначенням.

У випадку виявлення пожежі необхідно негайно повідомити в службу порятунку за телефоном "101".

 

Хмельницький міськрайонний відділ ГУ ДСНС України

у Хмельницькій області

Опубликовано : 04.11.2014 12:34   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів