Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Мер відібрав у пенсіонерів двері

06.11.2014 10:57 Текст:  Т+   T-  

 Владні місцеві князьки у Староконстянтинові  докотилися до того, що відбирають у пенсіонерів двері, які стареньким у під’їзді встановили благодійники. Люди бідкаються, адже зима не за горами, попередні хідники вщент зносилися, і от, не встигли натішитися новими,

 як залишились взагалі без дверей.  Наша знімальна група з’ясовувала ситуацію  у владних кабінетах.

Українські посадовці, часто відзначались винахідливістю. Та Старокостянтинівським керманичам вдалося перевершити своїх  колег і  вийти  на  новий рівень  …

Ось це старенький двох-поверховий будинок по вулиці Грушевського. . Тут проживають в основному пенсіонери. Будівля вже стара і подекуди нагадує дірявий паркан. Не дочекавшись допомоги від міської влади люди  звернулись до благодійного фонду «Родини Кольгофер» аби ті замінили старі, вже зовсім зношені вхідні двері до під’їзду – останні відгукнулись і прохання мешканців виконали. Та це, за словами людей, не дуже сподобалось меру. І той дав вказівку підлеглим зняти новенькі двері, якими так тішились старенькі..

Сам виробник дверей, вже, майже, 15 років встановлює свої вироби по всій області і ще жодного разу ніхто і ніколи не нарікав  на якість .

А от з посадовцями вийшло веселіше. Мера на роботі  застати не вдалося.

Замість того аби займатись благоустроєм міста чи хоча б вулиці, або до прикладу вирішити проблему з колектором у пана Мельничука знайшлись важливіші справи.

Благодійники руки не опускають і попри всі непорозуміння обіцяють  працювати й надалі.

Опубликовано : 06.11.2014 10:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів