Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Обласний науково-методичний центр культури та мистецтв відзначив своє 75-річчя (Відео)

06.11.2014 11:05 Текст:  Т+   T-  

 Квіти, грамоти та цінні подарунки - обласний науково-методичний центр культури та мистецтв відзначив своє 75-річчя. Діячі культури, посадовці та колективи нашого краю - одним словом гостей зібралось чимало.

 Тамара Станіславівна присвятила культурній галузі майже 30 років, з яких 20 пропрацювала директором центру. Як говорить жінка, культура - це найбагатша та водночас найбідніша нива. Адже справжній талант, на привеликий жаль, не ціниться. І ця система є незламною уже багато років. Тішить одне, що з часом любов до української пісні та українських традицій залишається незмінною.

За час свого існування центр має багато здобутків. Відтак, широкому загалу представили виставку багаторічних видань, історію центру та роботи обласного осередку національної спілки народних майстрів України. Одним словом, центру культури та мистецтв є чим пишатись.

Сьогодні відбулась так звана фінальна крапка заходів, які проводились безпосередньо до 75-річчя. Відтак на підбиття підсумків прийшло чимало посадовців, аби відзначити тих, хто вносить неоціненний скарб у розвиток української культури.

І хоча уже багато досягнуто, попереду ще більше грандіозних планів. Відтак уже найближчим часом відбудеться фінальний концерт, присвячений 200-річчю народження українського генія Т.Г. Шевченка.http://khmelnytsky.com.ua/fullnews/144872

Опубликовано : 06.11.2014 11:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів