Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Уроки «виживання» від «Хмельницькгазу» (Відео)

06.11.2014 11:07 Текст:  Т+   T-  

 Цьогорічний опалювальний сезон стартував із низкою нововведень. Свіжі державні соціальні стандарти вже в найближчий час відчують пільговики та пенсіонери. Для них норми споживання газу зменшили у півтори-два рази.

 Газ як розкіш та джерело боргів. Весняне підвищення тарифів на блакитне паливо не надто допомагає покривати його дефіцит. Тож уряд вирішив зекономити на бідних - відтепер відшкодування витрат для пільгових категорій населення зменшили в рази. Про державні дотації тепер годі мріяти - урядовці таким чином хочуть навчити народ економити. З колишніх ста гривень держава повертатиме лише 36. Найбільше таке нововведення відчують жителі багатоповерхівок.

З-поміж 390 абонентів «Хмельницькгазу» близько 13 відсотків не мають лічильників. Для компанії такі споживачі невигідні, адже вони не зацікавлені в економії газу.

Для споживачів, які користуються плитою та колонкою без лічильників, примусове встановлення засобів обліку газу неможливе до січня 2016 року. Цим і користується населення, яке не хоче платити більше.

Поки подоляни звикають до нових норм споживання, вже зараз заборгованість побутових споживачів складає майже 23 мільйони. Скорочення споживання блакитного палива перш за все зачепить пільговиків та пенсіонерів.

У «Хмельницькгазі» нововведеннями від уряду стурбовані - цього опалювального сезону тут очікують значне підвищення боргів. Тому вже зараз акціонерне товариство звернулося до національного регулятора з проханням підвищити тарифи на блакитне паливо ще на 14 відсотків.http://khmelnytsky.com.ua/fullnews/144871

Опубликовано : 06.11.2014 11:07   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів