Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Нові професії для людей з інвалідністю

07.11.2014 12:52 Текст:  Т+   T-  

 Відтепер, ще 8 нових професій можливо опанувати у Вінницькому міжрегіональному центрі професійної реабілітації інвалідів «Поділля». Не зважаючи на обмежені фізичні можливості, «особливі люди» зможуть за короткий термін здобути фах адміністратора, агента з організації туризму, діловода, фотографа, касира, кондитера, повара, штукатура.

 Навчання проходить у формі курсів. Залежно від складності професії слухачі вчаться від 3-х місяців до 1-го року. Загалом центр готує фахівців з 21 напрямку.

«Ми прагнемо, щоб люди з інвалідністю мали більше можливостей розкрити свій потенціал і знайти себе, тому і розширюємо вибір професій», - зазначає директор центру Роман Штогрин.

Важливо, що групи для навчання формуються безперервно, до кожної людини застосовують індивідуальний підхід, враховуючи рівень знань, умінь, можливостей та базової підготовки. Слухачі отримують можливість безкоштовно жити у гуртожитку, харчуватися та бути під постійним медичним наглядом. Після завершення навчання випускники отримують свідоцтво державного зразка.

 

Для довідки

Вінницький МЦПРІ «Поділля» заснований Міністерством соціальної політики України для підготовки людей з інвалідністю віком від 16 років до професійної діяльності, відновлення працездатності та здобуття професії.

Наразі у Центрі проводиться навчання за 21 робітничою професією. На професійну реабілітацію центр приймає з усіх областей України.

Опубликовано : 07.11.2014 12:52   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів