Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Переселенці, які втекли із зони АТО, планують залишитися в Хмельницькому

07.11.2014 13:56 Текст:  Т+   T-  

 На Хмельниччині зареєстровано 3737 переселенців зі Сходу та Криму, з них 1289 дітей. Люди шукають роботу, влаштовують дітей в освітні навчальні заклади та знайомляться із хмельничанами.


 

 У двох гуртожитках Хмельницького – ЖКК «Будівельник» та гуртожитку №5 Хмельницького національного університету мешкає 47 переселенців.

 Про це повідомляє прес-служба Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

В одній із кімнат гуртожитку поселилася сім’я з п’яти чоловік, з них 2 – малолітні діти з Антрациту Луганської області. Чоловік влаштувався на тимчасову роботу, діти зараховані до закладів освіти. Їм вчасно виплачується соціальна допомога.

«Волею долі довелося кинути роками нажите майно родині зі Сніжного Донецької області та терміново виїхати у невідомість. На Хмельниччині сім’я, в якій двоє неповнолітніх діток, оселилася в гуртожитку обласного центру. Повертатися на малу батьківщину мешканці Сходу не планують, адже завод, на якому працювали – зруйнований, помешкання пошкоджене. Свій побут мають намір облаштовувати на Поділлі», - йдеться у повідомленні відомства.

У Хмельницькому також облаштувалася  мати-одиначка з Севастополя. Жінка з двома дітьми 2-х та 13-ти років вже кілька місяців проживає в обласному центрі, в автомобіль вона спакувала найнеобхідніші речі та залишила окупований півострів. Наразі старший син навчається у місцевій школі, а малюку необхідна цілодобова материнська турбота.

Опубликовано : 07.11.2014 13:56   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів