Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
 
 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 
фестиваль Единства: «Врата Пробуждения»

Як відбувається ремонт набережної Південного Бугу

11.11.2014 12:19 Текст:  Т+   T-  

 Ремонт набережної Південного Бугу триває. Нині будівельники зводять бетонну стіну — опору для прибережної смуги.

 Об’єкт будівництва віднесено до найвищої категорії складності. Саме тому берегоукріпленню будівельники приділяють особливу увагу. Понизивши рівень води, ремонтники взялися зводити підпірну стінку. Як зауважив виконроб Анатолій Малінчук, підпірна стіна має витримувати великі навантаження і буде піддаватися руйнівним процесам. Тому її треба зробити досить міцною. 

На ремонті набережної задіяні три бригади: дві — бетонників та ще одна займається гідроізоляцією. Є й підсобні робітники.
За словами начальника управління житлово-комунального господарства Віктора Чапайди, обсяг виконаних робіт складає 40 відсотків запланованого. Графік виконується, кошти освоюються. Тепер надія лише на погоду: якщо вона протримається погожою до листопада, то реконструкція успішно завершиться і набережна матиме гарний вигляд. 

Джерело: http://proskuriv.info/

 

Коментарі  

 
+9# Спостерігач 04.11.2014, 21:31
А що за будівельна сверблячка почалася з тротуарною плиткою??? У окремих місцях бігом зривають НОРМАЛЬНИЙ асфальт і готуються мостити плитку.

Асфальт під плитку вже зірвали біля:

1. ОБЛАСНОГО музичного училища
2. ОБЛАСНОЇ дитячої бібліотеки
3. ОБЛАСНОЇ філармонії









4. А сьогодні ввечері 2 фури з плиткою підігнали і рєзко розвантажили біля ОБЛАСНОГО будинку освіти:





Як відомо, тротуарна плитка - це надійне джерело "освоєння" і розкрадання бюджетних коштів. Я поки що ні на що не натякаю, але тенденція явно присутня. Хто пояснить, що за фігня робиться?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
-4# Валентина Шикало 04.11.2014, 22:01
А вам всё не так. Ничего не делают - плохо, что-то делают, ремонтируют - тоже плохо. Хотя и правда заместо плитки горбатой могли бы нормальный асфальт постелить
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
+9# Спостерігач 04.11.2014, 22:14
Нормальний асфальт як раз зривають, щоб постелити горбату плитку. А там, де на тротуарі яма на ямі, залишають все як було. Вас, Валентино, це мабуть влаштовує?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
-5# Валентина Шикало 04.11.2014, 22:25
Никоим образом, хотя о качестве асфальта спорить не буду? Вы настолько уверены, что он был в пригодном состоянии?. В последнее время однако много возмущений по поводу "выборного" ремонтирования дорог, дак пусть ремонтируют, кому-то выборы, а нам дороги и остальная инфраструктура
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
+3# Спостерігач 07.11.2014, 01:14
Лихоманка із ламанням НОРМАЛЬНОГО асфальту і заміною на плитку триває! Ось нові фото:

1. Біля обласного Будинку освіти працюють як дурні: в темряві, при світлі фар, ламають і настеляють плитку:



2. Біля обласного музичного училища роботи зупинилися тільки ввечері, шматок тротуару вже перероблено. Робота масштабна:



3 Біля обласної дитячої бібліотеки також тротуар зірвано:



4. Знайшовся ще один об’єкт, де асфальт вже зламали і завезли плитку. Це кардіологічний диспансер. Вгадайте,якого він відомства? Правильно, він теж ОБЛАСНОЇ комунальної власності:

Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
+7# Лариса К 07.11.2014, 10:22
Збирати серед людей гроші на роздягнуту, роззброєну, напівголодну армію, яка воює з реальними ворогом - і водночас викидати мільйони на безглузду тротуарну плитку... Це якесь божевілля!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
+8# Mesterial 07.11.2014, 10:37
...А в это время слышим по телевидению: "Нужна помощь бойцу с обстрелянного 32-го блокпоста...". "Александр Петракивский все еще в коме...". "Материальная помощь, которую собирают хмельничане для АТО, уменьшилась в 6 раз..." - конечно, возможности простых людей не безграничны! А власть вместо того, чтобы налоги, отнятые у этих людей, направить на укрепление обороны страны, закапывает в землю.

Смотрите внимательно! Это во время войны ночью, при свете фар, не строят укрепления на Востоке - это в то же самое время меняют асфальт на плитку в Хмельницком:



... А в это же время наши бойцы-хмельнича не на Донбассе:

Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
 
+3# digger 07.11.2014, 11:58
Это все - уже продолжение дорожного банкета. Первой ласточкой недоумения было созерцание замены ВЕЧНЫХ гранитных бордюров на железобетонные.
"Я не знаю зачем,и кому это нужно"
Ж.Бичевскаяhttp://proskurov.info/news/section-news/society/10294-yak-vidbuvaietsia-remont-naberezhnoi-pivdennoho-buhu#comment-12568

 

Опубликовано : 11.11.2014 12:19   на главную




Также в рубрике: