Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Подільські аграрії спрямували до бюджетних засіків більше 5 мільйонів фіксованого сільськогосподарського податку

05.12.2014 17:26 Текст:  Т+   T-  

 Рясний цьогорічний урожай приніс сільгоспвиробникам Хмельниччини хороші прибутки. Як результат, аграрії нашого краю спрямували до місцевих бюджетів області понад 5 мільйонів гривень фіксованого сільськогосподарського податку. Це на 400 тисяч гривень перевищує показники, затверджені бюджетними призначеннями місцевих громад.

За даними Головного управління Державної фіскальної служби, на сьогодні в області особливий спеціальний режим оподаткування в агропромисловому секторі – сплату фіксованого сільськогосподарського податку обрали 1270 підприємств.

Топ-лідерами сплати ФСП на Хмельниччині є ТОВ «Енселко Агро», ТОВ «Волочиськ Агро», ТОВ «Лотівка Еліт», ТОВ «Оболонь Агро» та ПП «Аграрна компанія 2004».

Як стверджують фахівці фіскальної служби, правомірність переходу сільськогосподарських підприємств на спеціальний режим оподаткування знаходиться на їхньому постійному контролі, оскільки після набуття та підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку передбачено звільнення від сплати податку на прибуток, земельного податку, збору за спеціальне використання води та збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. Відтак, сплата лише фіксованого сільськогосподарського податку значно спрощує порядок ведення податкового обліку та обчислення податків.

Нагадаємо, що умови та порядок набуття статусу платника ФСП сільськогосподарським товаровиробником визначають ст. 301 та 308 ПКУ. Базою оподаткування цим податком є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь. Фіксований сільськогосподарський податок сплачується до бюджету щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця, у розмірі третини суми податку, визначеної на кожний квартал від річної суми податку. 

Опубликовано : 05.12.2014 17:26   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів