Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Акцизні платежі бізнесу Хмельниччини цьогоріч зросли на понад 14 мільйонів гривень

05.12.2014 17:35 Текст:  Т+   T-  

 Протягом січня-листопада 2014 року платниками акцизного податку Хмельницької області забезпечено його сплату у розмірі 41,7 мільйона гривень. Додатково до планового завдання надійшло 7,5 мільйона гривень.

Таким чином у порівнянні з відповідним періодом минулого року акцизні надходження збільшились на 14,6 мільйона гривень.

Основними «винуватцями» появи додаткових коштів у казні є бюджетоформуючі платники збору – дочірнє підприємство ПАТ «Оболонь» «Красилівське», яке у цьому році, збільшивши виробництво слабоалкогольних напоїв, сплатило на 10,6 мільйона гривень більше проти торішнього показника, та ПАТ «Хмельпиво», в активі якого додаткових 3,3 мільйона гривень.

Позитивними є і темпи сплати збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства: із сплачених 12,8 мільйона гривень, додатково до плану отримано 644 тисячі гривень.

Нагадаємо, що акцизний податок сплачується за спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво, тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну, нафтопродукти, скраплений газ, автомобілі легкові, кузови до них, причепи та напівпричепи, мотоцикли.

За рішенням Кабінету міністрів України з 1 січня 2015 року для тютюнової та алкогольної продукції запроваджуються акцизні марки нового зразка для за зниженою ціною. Такі кроки, на думку урядовців, стимулюватимуть виробників алкогольних виробів у повному обсязі виконувати податкові зобов'язання, оскільки уряд врахував їхні побажання, пішовши на зниження вартості акцизної марки. 

Опубликовано : 05.12.2014 17:35   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів