Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Топовою темою для тисячі роз’яснювально-профілактичних заходів стала боротьба з корупцією

05.12.2014 18:05 Текст:  Т+   T-  

У цьому році темі запобігання корупційних проявів та ризиків співробітники відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області присвятили 958 роз’яснювально-профілактичних заходів. 

Поряд з цим, співробітники ВВБ можливі корупційні ризики та прояви в органах фіскальної служби Хмельниччини досліджували в ході 71 службової перевірки. За результатами цієї кропіткої роботи керівникам органів податкової та митної служби в області внесено 21 подання для вжиття заходів реагування за фактами виявлених порушень, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 33 працівників.

До правоохоронних органів направлено 30 матеріалів службових перевірок для прийняття відповідних рішень. За результатами їх розгляду розпочато 7 кримінальних проваджень за фактами злочинів у службовій діяльності.

Так, прокуратурою Городоцького району Хмельницької області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки складено та скеровано для розгляду по суті до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.1 ст. 172-4 КУпАП, відносно посадової особи податкової інспекції. Даний посадовець з метою приховування додаткового заробітку як державний службовець уклав договори про надання послуг на іншу особу, яка до вказаної діяльності жодного відношення не мала, роботи не виконувала і кошти за такі роботи не отримувала. Вказані порушення підтверджуються актом держфінінспекції.

Крім того, з метою недопущення призначення на посади в ДФС області осіб з низькими морально-діловими якостями перевірено 180 кандидатів, двом особам з цього числа відмовлено у прийнятті в зв’язку з наявністю щодо них відомостей компрометуючого характеру.

Варто знати, що на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України функціонує антикорупційний сервіс „Пульс”, який приймає дзвінки цілодобово. Номер сервісу: (044) 284-00-07. 

Опубликовано : 05.12.2014 18:05   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів