Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині старшокласники показали, що готові боронити рідну землю

12.12.2014 13:58 Текст:  Т+   T-  

 З нагоди відзначення Дня збройних сил України в смт. Ярмолинці відбулась районна спартакіада допризивної молоді. Старшокласники змагались в стрільбі з пневматичної зброї, розбиранні та збиранні автомата Калашникова та інших вправах.

В Ярмолинецькій ЗОШ № 2 пройшли змагання учнів 10-11 класів, приурочені до Дня збройних сил України. Усього в спартакіаді взяло участь 14 команд, кожна з яких складалась з 3-х учасників — двох хлопців та однієї дівчини.

Старшокласники змагались у трьох дисциплінах: стрільбі з пневматичної зброї, спорядженні магазину, збиранні та розбиранні автомата Калашникова. Школярі показали гарні результати та продемонстрували справжній командний дух. До речі, за оцінками суддів, деякі дівчата були навіть швидшими і вправнішими від хлопців.

Активну участь в організації та проведенні спартакіади взяли працівники Ярмолинецького райвідділу міліції. Правоохоронці надали учбову зброю та допомагали учасникам спартакіади в розбиранні та збиранні автомата Калашникова.

В командному заліку перше місце посіли школярі з Нового Села, на другому опинились учні з Ярмолинецького НВК, а третє місце в змаганнях посіли вихованці Соколівської ЗОШ.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області 

Опубликовано : 12.12.2014 13:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів