Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Колишній директор “Поділля-центр” продовжує ігнорувати суд

16.12.2014 22:08 Текст:  Т+   T-  

 Сьогодні, 16 грудня колишній генеральний директор державної телерадіокомпанії «Поділля-центр» Олена Павлюк в черговий раз не з’явилась на розгляд порушеної проти неї справи по корупції.

 Оскільки, вона ігнорує суд систематично, на минулому засіданні суддя винесла постанову про примусовий привід правопорушниці. Але замість того, щоб привести Олену Павлюк під конвоєм, міліція надала рапорт про свої спроби приводу.

Згідно з ним, дільничний інспектор приходив до правопорушниці додому о 7.30 ранку і о 12 годині дня, але її не було вдома. На роботі секретарка відповіла, що Олена Павлюк звільнилася з роботи.

Фото Ксенії Орлової, НГП

Фото Ксенії Орлової, НГП

Адвокат на запитання судді про причину відсутності його клієнтки відповів, що намагався пояснити її необхідність участі в процесі, і те, що справа без неї не розглянеться. Але Олена Павлюк відповіла йому, що зараз займається своїм звільненням з роботи, тому буде відсутня з поважних причин.

Замість правопорушниці до суду прийшли хмельничани, які вимагали покарати Олену Павлюк за корупцію і відсторонити її від посадових обов’язків.

Наразі розгляд справи перенесено на 24 грудня. До правопорушниці мають знову застосувати примусовий привід.

Нагадаємо, що Олену Павлюк звинувачують за ст. 172 (7) «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

Як повідомляє офіційний сайт “Поділля-центр”, 18 листопада гендиректор Олена Павлюк склала свої повноваження. Наразі вона працює заступником генерального директора “Поділля-центру”.http://ngp-ua.info/2014/12/18615

Опубликовано : 16.12.2014 22:08   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів