Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельничани можуть придбати ялинки дешевше, ніж минулого рогу

24.12.2014 13:43 Текст:  Т+   T-  

 Хвойний ліс у центрі Хмельницького... Ялинковий базар в обласному центрі набирає обертів.

Свята не вдарять по кишені. Принаймні на ялинках хмельничани зможуть зекономити: ціни на вічно зелені дерева, порівняно з минулим роком, значно впали. Натомість штрафи за самовільну вирубку хвойних – зросли. Придбати новорічний символ в обласному центрі не проблема: у кожному районі міста від неділі запрацювали ялинкові базари.

Ялини, модрини, ялиці, сосни – хвойні дерева на будь-який смак і по будь-якій кишені від неділі можна придбати у самісінькому серці Хмельницького. Подружжя Цебріїв для себе деревце уже обрало. За новорічний символ віддали шість десятків гривень, кажуть ціною задоволені.
Ціни на новорічні красуні, попри здорожчання майже усього, дійсно впали – розповідають лісники.

Щороку тільки лісництво нашої області реалізовує понад двадцять тисяч вічнозелених красунь до новорічних свят. Для цього на території лісів нашого краю висаджують цілі плантації ялинок. Та прийти самому і зрубати таке дерево – не можна
Тому дешевше ялинку таки купити. Кожне дерево на цьому ринку, до речі, має свою бирку. Вона мала б висіти на стовбурі, однак продавці їх тримають у кишенях. А ще зізнаються часто ціну встановлюють не за прейскурантом, а просто на око.
Інший продавець, пан Анатолій, вартість визначає за породою хвойного дерева: чим довше голки триматимуться на гіллі, тим більше доведеться заплатити за нього.

З Івано-Франківщини вже восьмий рік поспіль пані Леся привозить екологічно чисті ялини до нашого краю. Каже, в Хмельницькому, на символ Нового року, люди грошей не шкодують, тому й їде за сотні кілометрів від рідного дому. Зазвичай разом із колегами, та цього річ не всі спромоглися приїхати.
Втім, ялинок вистачить на всіх - подібних ринків в обласному центрі чимало: на кожному районі міська рада відвела майданчики, де місцеві жителі можуть придбати свою лісову красуню.

Джерело: Ексклюзив 

Опубликовано : 24.12.2014 13:43   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів