Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Боротьба із заборгованістю по зарплаті на Хмельниччині

24.12.2014 16:03 Текст:  Т+   T-  

 Зарплата у конвертах – підприємства не поспішають виходити з тіні.

З 15 до 10 мільйонів зменшилася заборгованість по зарплаті на Хмельниччині в цьому році. Лише 4 райони сповна розрахувалися зі своїми працюючими. Тож під кінець року посадовці навряд чи змінять ситуацію на краще. Псує картину і «конвертизація» оплати праці.
З початку року ліквідовано борги на 29 підприємствах. Проти недобросовісних керівників відкрито 9 кримінальних проваджень. Так звітують контрольні органи про свою роботу. Проте розгорнути надефективної боротьби не можуть, бо показники спотворює тіньова зарплата.

З-поміж майже шестиста підприємств будівельної галузі тільки половину показує більше 50- ти працюючих, це і насторожує фіскальну службу. Але частину неоформлених працівників все ж пощастило вивести на чисту воду.
Найнижчою заробітною платнею по області посадовці «дорікають» Ярмолинецькому району. Загалом частина підприємств статусу «боржника» таки позбавилася і успішно працює.

Велику надію в адміністрації покладають на децентралізацію влади. Тоді наповнювати місцеві бюджети підприємства будуть ефективніше, а відшукати роботодавців із зарплатою "в конвертах" буде легше. 

http://podilska.info/

Опубликовано : 24.12.2014 16:03   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів