Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Біля входу до Хмельницької ОДА поставили люстраційний бак

27.12.2014 13:34 Текст:  Т+   T-  

 Активісти вимагають скласти свої повноваження саме тим депутатам, які служили режиму Януковича. Якщо ті не погодяться – їх чекатиме сміттєвий контейнер.

На черговій сесії обласної ради громадська активістка Наталія Вишнівська вийшла до трибуни і закликала депутатів добровільно скласти свої повноваження.

- Ми не просимо, ми вимагаємо. Адже, народ делегував вам повноваження, - заявила активістка. - Згідно Конституції України, народ є владою. Тому, ми вимагаємо, аби ви, депутати, звернулися до уряду з вимогою переглянути програму, яка є нищівною і призводить народ України до зубожіння. Люди не спроможні сплачувати комунальні послуги і не можуть захистити свої права в органах державної влади.

Окрім цього, Вишнівська від імені громадського комітету вирішила нагадати присутнім, що є закон про очищення влади.
- Також, просимо, аби були проведені позачергові вибори до Хмельницької обласної ради, так як цього вимагав Майдан. Адже, після того не змінилося нічого. Нагадую, що на чорному і центральному вході в адміністрацію стоять 2 сміттєвих баки, які чекають тих осіб, які причетні до цього режиму.
Ситуацію з виступом активістки прокоментував голова Хмельницької обласної ради Іван Гончар. На його думку, деякі громадські організації перейшли у фазу виборів.

- Хтось думає, якщо він гарно виступить, його зрозуміють люди. Хтось якщо гарні гасла скаже, то матиме політичне майбутнє, це є помилковість – каже Гончар. - Для того, щоб зробити якесь майбутнє – потрібно показати свою роботу. Позачергові вибори - це величезна сума витрат і ми повинні їх десь знайти, забрати, вибачте, з незахищених соціальних сфер. Я вважаю, це не правильно і не чесно по відношенню до людей, - пояснив "ВСІМ" голова обласної ради. - Ви бачите, що виходять люди, які хочуть, щоб депутати склали мандат. Просто дуже дивно, що на такі речі йдуть організації, які би мали займатися громадським контролем. І я розумію, якби вони підтримали питання виділення коштів, про які говорили на сесії обласної ради. Це був би реальний крок, і було б правильно, - зазначив Іван Гончар.  

http://vsim.ua/

Опубликовано : 27.12.2014 13:34   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів