Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Німеччина надасть Україні €500 млн кредиту

08.01.2015 15:17 Текст:  Т+   T-  

 Кредит наданий на термін до 20 років за дуже низькою процентною ставкою.

Спільну заяву між урядом України і федеральним урядом Німеччини про надання кредитних гарантій у розмірі 500 мільйонів євро підписали в Берліні. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Згідно з повідомленням, від української сторони заяву підписав міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, із боку Німеччини – державний секретар Федерального міністерства економіки Матіас Махнік. Заява була підписана під час зустрічі прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка з віце-канцлером, міністром економіки і енергетики Німеччини Зіґмаром Ґабріелем.

Яценюк повідомив, що серед пріоритетів – відновлення інфраструктури в східних областях України. Прем'єр наголосив, що кредит наданий на термін до 20 років за дуже низькою процентною ставкою.

"Тобто це реальний крок допомоги, який оголосила канцлер (канцлер Німеччини Анґела Меркель – ред.) кілька місяців тому, коли була в Україні, і зараз це вже перейшло в практичну реалізацію", – сказав він.

Нагадаємо, Яценюк на чолі урядової делегації перебуває з дводенним візитом в Німеччині на запрошення Меркель. До складу делегації увійшли міністр фінансів України Наталія Яресько, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, міністр закордонних справ Павло Клімкін і глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв. 

http://tyzhden.ua/

Опубликовано : 08.01.2015 15:17   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів