Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Впродовж 2014 року підприємства Хмельниччини отримали понад 200 мільйонів гривень бюджетної компенсації з ПДВ

13.01.2015 11:26 Текст:  Т+   T-  

 Виробникам та експортерам Хмельниччини у 2014 році з державного бюджету відшкодовано 214 мільйонів гривень податку на додану вартість.

У алгоритмі повернення податкового кредиту домінує автоматичне відшкодування ПДВ платникам податків. «Автоматом» суб‘єктам господарювання відшкодовано 124 мільйони гривень бюджетної компенсації, що становить 58 відсотків від загальної суми. В абсолютних цифрах це на 65 мільйонів, або у два рази більше, ніж було відшкодовано в автоматичному режимі протягом аналогічного періоду 2013 року.

Поряд з цим за повідомленнями-рішеннями зменшено або ж відмовлено у бюджетному відшкодуванні суб’єктам підприємницької діяльності на загальну суму 36 мільйонів гривень. Названа цифра належить до, так званого віртуального ПДВ, оскільки є результатом участі несумлінних платників у різного роду групах ризику та тіньових схемах формування схемного податкового кредиту.

На думку, провідних фахівців Державної фіскальної служби Хмельниччини, запроваджена з 1 січня 2015 року система електронного адміністрування ПДВ має стати системним рішенням для контролю нарахування, сплати і відшкодування ПДВ, ліквідації «податкових ям» та схем махінацій.

«Запровадження нової системи унеможливить формування фіктивного кредиту та отримання неправомірного відшкодування ПДВ з бюджету, а це, у свою чергу, сприятиме підвищенню рівня надходжень податку до бюджету. Крім того, буде скорочено обсяг тіньової економіки в країні та витрати держави на адміністрування ПДВ. Крім того, значно скорочено кількість критеріїв, які дають право на отримання автоматичного відшкодування».- зауважив керівник Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Мар’ян Зеленецький. 

Опубликовано : 13.01.2015 11:26   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів