Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
 
 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Туреччина нагадала Росії про невиконані обіцянки щодо кримських татар

15.01.2015 13:31 Текст:  Т+   T-  

 Міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу заявляє, що Росія не виконала обіцянки, які вона дала Туреччині щодо становища кримських татар в окупованому Криму.

В інтерв'ю "Анатолійське агентство" Чавушоглу нагадав, що під час недавнього візиту до Туреччини російського президента Володимира Путіна турецьке керівництво обговорювало з ним питання Криму і, зокрема, положення кримських татар на півострові, в тому числі факти тиску і зникнення кримських татар.

"Ми навіть пред'явили два списки. Один з них - це імена близько 100 осіб, які були покарані за зустріч Мустафи Джемілєва. Інший - з іменами зниклих безвісти та на кого було скоєно напад або вчинено тиск", - сказав глава МЗС Туреччини.

У відповідь на це Путін повторив свою обіцянку зробити в Криму кримськотатарську мову державною, дати кримським татарам права, які раніше не давала Україна та забезпечити в уряді місця для представників кримських татар.

"Однак хотілося б побачити це на практиці. Ми з жалем спостерігаємо, що до сьогоднішнього дня жодна з цих обіцянок не було виконана. Росія наш друг, проте, якщо у неї є помилки, ми повинні сказати про це", - зазначив Чавушоглу.

Він додав, що найближчим часом Туреччина направить делегацію до Криму для вивчення ситуації з прав кримських татар, і що дане питання узгоджено з російською владою.

Глава турецького зовнішньополітичного відомства також зазначив, що для Туреччини Росія є одним з важливих партнерів у сфері торговельного співробітництва.

Він також додав, що у Туреччини своя точка зору щодо санкцій відносно Росії.

Однак Чавушоглу підкреслив, що хороші стосунки з Росією зовсім не означають, що Туреччина визнає дії РФ в Україні та анексію Криму.

Інтерфакс-Україна 

Опубликовано : 15.01.2015 13:31   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2017 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів