Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині держінспектор і підприємець одержали неправомірну вигоду за дозвіл на будівництво автостоянки

15.01.2015 18:19 Текст:  Т+   T-  

 Слідчим відділом прокуратури Хмельницької області спільно зі співробітниками Управління СБУ в області виявлено факт вимагання та одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором одного із секторів Державної архітектурно-будівельної інспекції за пособництва приватного підприємця.

Встановлено, що посадовець ДАБІ, попередньо домовившись із приватним підприємцем, пообіцяли місцевому громадянину погодити декларацію про початок виконання робіт із будівництва автостоянки. За таку «послугу» вони вимагали 3000 доларів США, які представник громадянина змушений був передати підприємцеві – пособниці держінспектора. Надалі з цієї суми 2000 доларів вона передала посадовцеві ДАБІ, а решту залишила собі.

Сьогодні зазначеним особам повідомлено про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням) та ч.5.ст.27 ч.3 ст.368 (сприяння в одержанні неправомірної вигоди) КК України. Досудове розслідування здійснює прокуратура області.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Опубликовано : 15.01.2015 18:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів