Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Учасники державних закупівель з кримінальними наслідками потрапили до «чорного списку» 17 підприємств з Хмельниччини

26.01.2015 13:26 Текст:  Т+   T-  

 У 2014 році оперативними підрозділами Державної фіскальної служби у Хмельницькій області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань понад 10 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень службовими особами суб‘єктів господарювання, які мали відношення до бюджетної сфери. 

За висновками податківців втрати бюджету від нелегальних махінацій з бюджетними коштами склали мільйони гривень.

За статистикою ДФС Хмельниччини найбільш ураженою тіньовими тендерними схемами на теренах регіону стала сфера будівництва. Тут було виявлено 5 кримінальних правопорушень. Крім того, зловживання, пов‘язані з порушеннями вимог бюджетного законодавства, виявлялись у лісовому, комунальному та сільському господарстві й енергетиці.

Економічний ефект від розслідування оборудок з бюджетними коштами склав більше мільйона гривень, що вже повернуті до державної казни. Крім того, задля відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на майно підозрюваних на загальну суму майже півтора мільйона гривень.

Як креативний і дієвий профілактичний захід оцінили фахівці регіонального представництва фіскальної служби заяву голови Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталія Олуйка про публічне оприлюднення «чорного списку» підприємств, які недобросовісно брали участь у державних закупівлях.

«Це суб’єкти господарювання, які вступали в змову з керівником бюджетної установи та здійснювали «відкати», закуповуючи обладнання чи продукцію харчування за завищеними цінами», – заявив Віталій Олуйко на сесії Хмельницької обласної ради. Посадовець уточнив, що до «чорного списку» потрапило 17 суб’єктів господарської діяльності краю. Наразі їм заборонено брати участь у тендерах.

У свою чергу нинішня податкова реформа активно працюватиме на прозорість правового поля у тендерних закупівлях та створення спільного механізму протидії розкраданню бюджетних коштів. 

Опубликовано : 26.01.2015 13:26   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів