Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Податківці Хмельниччини відправили на Донбас автомобіль «Мазда» з теплим одягом та взуттям для захисників України

09.02.2015 12:58 Текст:  Т+   T-  

 Працівники Державної фіскальної служби Хмельницької області спорядили для потреб учасників Антитерористичної операції на Сході України легковий автомобіль «Мазда-323».

Перед цим авто для АТО пройшло повне технічне обслуговування і готове до експлуатації в екстримальних умовах. Використовуватимуть «Мазду» на пунктах пропуску у Донецькій області.

У салон автомобіля також напакували та відправили для захисників України теплі шкарпетки і рукавиці, штани і берці, гумові чоботи та білизну. Одяг та взуття підібрані таким чином, щоб захистити українських бійців від холоду та негоди.

«Це ще один наш внесок у досягнення перемоги на буремному Сході. Сьогодні представники фіскальної служби краю беруть безпосередню участь у захисті територіальної цілісності України. Також днями ми відрядили своїх кращих колег до Збройних Сил України і вони успішно опановують військову науку. Тільки об‘єднавши зусилля, ми усі разом зможемо досягти очікуваного миру і зробити Україну економічно розвинутою європейською державою». – зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк. 

Опубликовано : 09.02.2015 12:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів