Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Вінниччина перевершила всю Україну у мобілізації

09.02.2015 13:19 Текст:  Т+   T-  

 Вінницька область – єдина в Україні, яка виконала показники з військової мобілізації на 100%.

Про це 6 лютого повідомив заступник керівника Головного департаменту з питань національної безпеки і оборони Адміністрації Президента України Олексій Покотило, передає Український кризовий медіа-центр.

За його словами, найкращий показник із виконання мобілізації спостерігається у Вінницькій (100%), Хмельницькій (90%) та Кіровоградській (80%) областях. Недоліки з виконанням мобілізаційного плану – у Харківській, Сумській, Тернопільській та Івано-Франківській областях, який виконується на 25-60%.

Усього в рамках четвертої хвилі мобілізації було призвано 100 тисяч військовозобов'язаних. З них 16 тисяч вже вирушили на навчання у військові навчально-тренувальні центри. Також у військкомати прийшли понад 3700 добровольців.

Серед головних проблем у забезпеченні мобілізації Олексій Покотило назвав неналежне ставлення представників міської влади до виконання мобілізаційних завдань.

– Голови міських, районних та сільських рад можуть отримати, наприклад, 5-8 повісток з яких вручають 1-2, а інші повертають, мотивуючи це тим, що ці люди не проживають на території або перебувають на лікуванні, – пояснив пан Покотило.

Чиновник нагадав, якщо військовозобов'язаний отримав повістку, але не прийшов у військкомат, військовий комісаріат може звернутися в правоохоронні органи для з'ясування місцезнаходження цієї людини.

О.Покотило нагадав, що під мобілізацію підпадають військовозобов'язані у віці від 20 до 60 років. З 20 до 25 років призиваються громадяни, які отримали військову спеціальність, насамперед, артилеристи, танкісти, ремонтники, водії-механіки та радіотехніки. З 25 до 50 років – всі військовозобов'язані, навіть без досвіду військової служби. Громадяни віком від 50 до 60 років призиваються виключно в добровільному порядку. Не підлягають мобілізації чоловіки, у яких на утриманні троє і більше дітей, віком менше 18 років або недієздатні родичі, студенти та аспіранти на денній формі навчання.

Нагадаємо, Міністерство оборони України затвердило додаткові заходи, пов'язані з оголошеною в країні мобілізацією. Зокрема, відомство обмежило пересування військовозобов’язаних територією України.

Також військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України закінчила досудове розслідування справ двох військовослужбовців-вінничан, які відмовилися виконувати бойовий наказ командира підрозділу про відбуття в зону проведення АТО. 

http://i-vin.info/

Опубликовано : 09.02.2015 13:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів