Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині прокуратура стала на захист трьох дітей, котрих батьки позбавили права на житло

10.02.2015 14:14 Текст:  Т+   T-  

 Прокуратура міста Нетішина відреагувала засобами представницького характеру на порушення житлових прав трьох неповнолітніх дівчаток, одна з яких – інвалід.

Встановлено, що батьки разом із цими дітьми на підставі ордеру проживали у двох кімнатах малосімейного гуртожитку. Надалі, з метою приватизації вказаного житла одноосібно, без дозволу органу опіки і піклування, батьки зняли дітей з реєстрації за місцем проживання. Натомість, за фіктивним договором найму житла, дітей було зареєстровано у квартирі родичів батька, хоча дівчатка фактично продовжували мешкати в гуртожитку.

Одразу ж після цього батько оформив за собою право власності на зазначені кімнати, оціночна вартість яких становить понад 300 тисяч гривень, та розлучився з дружиною.

Таким чином, внаслідок неправомірних дій подружжя неповнолітніх позбавлено участі в приватизації житла, що призвело до порушення їх законних прав.

З метою захисту інтересів дітей прокуратурою Нетішина пред’явлено до суду позов про визнання недійсним договору найму жилого приміщення, скасування рішення щодо передачі у власність житла, визнання незаконним свідоцтва про право власності на житло, а також про визнання права за дітьми на проживання і приватизацію житла.

Крім того, для забезпечення позову, за заявою прокуратури міста судом накладено арешт на приватизоване майно із забороною його відчуження.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області 

Опубликовано : 10.02.2015 14:14   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів