Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

«Афганці» Хмельницького вимагають пільгового проїзду у приміському автобусі

10.02.2015 16:45 Текст:  Т+   T-  

 Обласна громадська організація ветеранів Афганістану надіслала скаргу у Хмельницьку РДА щодо відмови водіїв перевозити «афганців» в автобусах маршруту «Хмельницький-Карпівці». Учора відбулось засідання «круглого» столу щодо пільгових пасажирських перевезень за цим маршрутом. 

Крім чиновників райдержадміністрації, у засіданні взяв участь і начальник автостанції №3 м. Хмельницького Іван Мандзяновський та ініціативна група перевізників району. Дана скарга стосувалась відмови перевізників надавати послуги «пільговикам» через недофінансування компенсації втрат.

Як зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Гулько, нині Хмельницький район забезпечений коштами на компенсацію втрат перевізникам за перевезення пасажирів пільгової категорії лише на 60%. Тому перевезення пільгової категорії населення здійснюються щоденно, але з обмеженням кількості місць в транспортному засобі до 15% від пасажиромісткості за посадочними квитками, виданими касами автостанції. Однак, такі категорії пільговиків, як учасники бойових дій, інваліди І і ІІ груп, учасники АТО, чорнобильці, діти-сироти по можливості будуть перевозитись безкоштовно, резюмувала чиновниця. 

http://ngp-ua.info/

Опубликовано : 10.02.2015 16:45   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів