Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
 
 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Відпочити в ресторані задарма молодику завадили працівники ДСО

10.02.2015 15:56 Текст:  Т+   T-  

 Відмовлятися від сплати рахунку за замовлення в кафе чи барі – явище, на жаль, непоодиноке. Такі випадки трапляються час від часу. 

Адміністратори закладів відпочинку не в змозі змусити горе-клієнтів оплатити рахунок, бо дехто з відвідувачів у відповідь на прохання розрахуватися починає поводитися зухвало, ображає нецензурними словами, трапляються й такі, що погрожують фізичною розправою. Тому до вирішення подібних ситуацій залучають правоохоронців.

Днями 29-річний хмельничанин відпочивав в барі, проте відмовився оплатити рахунок за отримане замовлення – близько 230 гривень. Своє небажання розрахуватися він пояснював відсутністю грошей. Бармен кафе одразу ж натиснув тривожну кнопку Державної служби охорони.

У кафе до наряду групи затримання ДСО звернувся працівник закладу, який розповів, що невідомий молодик деякий час тому прийшов до кафе на околиці Хмельницького. Чоловік замовив страви та спиртні напої. Він довгий час розважався у закладі. Під «завісу» відпочинку, близько дев’ятої години вечора, йому принесли рахунок – на 230 гривень. Проте у плани горе-відвідувача не входило розраховуватися за отримані послуги – на прохання обслуговуючого персоналу чоловік не реагував.

На щастя, приміщення кафе обладнане тривожною кнопкою ДСО, якою й скористалися працівники бару.

За лічені хвилини на місце виклику прибув наряд групи затримання Державної служби охорони. Також було викликано слідчо-оперативну групу Південно-Західного відділку міліції, за вказівкою якої хмельничанина було доставлено спочатку на експертизу до медичної установи – для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, а потім до відділку міліції – для з’ясування усіх обставин вечірньої пригоди.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області 

Опубликовано : 10.02.2015 15:56   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2017 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів