Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
 
 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Посол Польщі каже, що безвізовий режим торкнеться не всіх українців

10.02.2015 17:01 Текст:  Т+   T-  

 Попри очікуване рішення ЄС про безвізовий режим для громадян України, на практиці посольствам та консульствам шенгенських країн певний час доведеться видавати візи українцям.

З такою заявою виступив на прес-конференції в Києві посол Польщі в Україні Генрик Літвін.

"Побутує така думка у суспільстві, що рішення про безвізовий режим означає повну лібералізацію руху. На жаль, це не так", - зазначив він.

Посол нагадав, що безвізовий режим поширюватиметься лише на власників біометричних паспортів, а також лише на короткострокові поїздки і не поширюватиметься на тих, хто прямує до ЄС з метою працевлаштування, навчання чи для постійного проживання.

"Тому ми не будемо – принаймні, відразу – ліквідовувати наші візові відділи, і навіть при безвізовому режимі будемо працювати деякий час", - повідомив посол.

"Національні візи будуть видаватися як і раніше. Громадяни України, у яких не буде біометричного паспорта, також будуть вимушені звертатися до консульств за візами", - зазначив Генрік Літвін. За минулий рік Польща видала заявникам з України 833 тисячі віз, 277 тисяч з яких – національні візи (з дозволом на тривале перебування у Польщі).

Як повідомляла "Європейська правда", за підсумками 2014 року Польща, попри конфлікт на Сході, зберегла минулорічну частку відмов (1,8% серед шенгенських віз). Найменший шанс отримати відмову - у заявників, що подаються в Києві.

Наразі в Україні працює 6 консульських установ Польщі – в Києві, Львові, Луцьку, Вінниці, Одесі та в Харкові. Ще два генконсульства – в Севастополі та в Донецьку – Варшаві довелося закрити через анексію Криму та вторгнення РФ до України.

Європейська правда 

Опубликовано : 10.02.2015 17:01   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2017 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів