Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому в приватному гаражі податківці вилучили контрафактні цигарки «Bond» вартістю 90 тисяч гривень

12.02.2015 13:57 Текст:  Т+   T-  

 Працівниками сектору протидії незаконному обігу підакцизних товарів Державної фіскальної служби у Хмельницькій області в ході розслідування кримінального провадження встановлено факт зберігання з метою подальшої реалізації фальсифікованих тютюнових виробів з підробленими марками акцизного податку.

Організував незаконний бізнес фальсифікованих цигарок тридцятилітній мешканець міста Хмельницького, який у такий спосіб вирішив «заробити гроші».

Втім, у примарні бізнесові плани втрутились оперативні працівники податкової міліції. На підставі спільного наказу «Про посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів та проведення відповідних заходів» та згідно ухвали Хмельницького міськрайонного суду проведено обшук приватного гаражного приміщення, звідки вилучено фальсифіковані тютюнові вироби торгової марки «Bond» з підробленими марками акцизного податку в кількості 6 тисяч пачок, орієнтованою вартістю 90 тисяч гривень.

По даному факту проводиться подальша перевірка, за результатами якої матеріали кримінального провадження будуть направлені до суду. 

Опубликовано : 12.02.2015 13:57   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів