Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Терористи продовжують перегрупування сил

28.02.2015 13:09 Текст:  Т+   T-  

 Російсько-терористичні війська продовжують перегрупування своїх сил і засобів, паралельно активно відновлюючи боєздатність ряду формувань, які зазнали в попередніх боях відчутних втрат. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

За його інформацією, особливо активно перегрупування сил терористів проводиться на Алчевсько - Стахановській ділянці, Донецькому і приморському (Маріупольському) напрямках.

Зокрема, в районі Алчевська (н.п.Перевальськ) зафіксовано переміщення до лінії зіткнення 28 транспортних одиниць з особовим складом та боєприпасами у супроводі 6 одиниць броньованої техніки.

У Донецьку наголошується перекидання поповнення для бандформувань, що діють в Петровському і Куйбишівському районах міста (до 20 автомобілів з живою силою прибуло з боку н.п.Сніжне). Також наголошується перекидання до ділянки Піски - Авдіївка кількох мінометних підрозділів (всього 18 мінометів). На Донецькому напрямку фіксується зростання активності диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) противника.

Терористи активно маскують пересування бронетехніки і артилерії. У районі Оленівка - Степове відзначаються маневри групи бронетехніки (8 од., З яких 4 - танки). Зокрема, бойовики здійснюють демонстративне відведення даної техніки з позицій в тил в денний час, повернення на позиції в темний час доби.

Джерело: news.liga.net 

Опубликовано : 28.02.2015 13:09   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів