Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
 
 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Терористи продовжують перегрупування сил

28.02.2015 12:09 Текст:  Т+   T-  

 Російсько-терористичні війська продовжують перегрупування своїх сил і засобів, паралельно активно відновлюючи боєздатність ряду формувань, які зазнали в попередніх боях відчутних втрат. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

За його інформацією, особливо активно перегрупування сил терористів проводиться на Алчевсько - Стахановській ділянці, Донецькому і приморському (Маріупольському) напрямках.

Зокрема, в районі Алчевська (н.п.Перевальськ) зафіксовано переміщення до лінії зіткнення 28 транспортних одиниць з особовим складом та боєприпасами у супроводі 6 одиниць броньованої техніки.

У Донецьку наголошується перекидання поповнення для бандформувань, що діють в Петровському і Куйбишівському районах міста (до 20 автомобілів з живою силою прибуло з боку н.п.Сніжне). Також наголошується перекидання до ділянки Піски - Авдіївка кількох мінометних підрозділів (всього 18 мінометів). На Донецькому напрямку фіксується зростання активності диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) противника.

Терористи активно маскують пересування бронетехніки і артилерії. У районі Оленівка - Степове відзначаються маневри групи бронетехніки (8 од., З яких 4 - танки). Зокрема, бойовики здійснюють демонстративне відведення даної техніки з позицій в тил в денний час, повернення на позиції в темний час доби.

Джерело: news.liga.net 

Опубликовано : 28.02.2015 12:09   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2017 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів