Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Нові тролейбуси вийдуть на маршрути Хмельницького вже наступного тижня

25.03.2015 09:54 Текст:  Т+   T-  

 Два обіцяних тролейбуси «Електрон» повинні були з’явитись на дорогах міста ще у січні. Однак, спочатку на заваді цьому стало те, що за транспортні засоби не розрахувались із заводом-виробником.

 


Вже пізніше, як виявилось, причина була у тому, що хмельницькі водії не навчились керувати сучасним механізмом.

Як розповідає «ВСІМ» директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук, тролейбуси вже давно знаходяться у Хмельницькому. І вже зовсім скоро хмельничани зможуть ними користуватись.

- Зараз йдуть останні напрацювання, наладка електронщиків. Сподіваємось, що до кінця цього тижня або точно вже на початку наступного вони з’являться на маршрутах, – каже Віктор Паламарчук.

За словами керівника підприємства, кілька днів тому за тролейбуси повністю розрахувались і наразі вже отримали сертифікат відповідності. Водії ж продовжують здобувати навики керування.

- Зараз їде технічна інспекція з Києва, працівники якої подивляться, що тролейбуси в справному стані і дадуть добро на те, щоб його випускати на лінію. Водії вже практично набувають навики, тому що це зовсім інша система керування, повністю все в електроніці, комп’ютеризоване, – зазначає Віктор Паламарчук.

Окрім цього, тролейбуси будуть обладнані системою бездротового доступу Wi-Fi.

Джерело: Незалежний громадський портал 

Опубликовано : 25.03.2015 09:54   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів