Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Собаки бійцівської породи алабай два місяці поспіль тероризують селян

22.04.2015 12:53 Текст:  Т+   T-  

 У селі Черепова Хмельницького району собаки бійцівської породи алабай два місяці поспіль тероризують людей. Місцеві жителі запевняють: «чужинець» з Хмельницького, влаштував на занедбаній фермі справжню буцегарню для 15 собак. Більшу частину тварин тримає просто неба. Практично не годує і влаштовує тоталізатор – собачі бої без правил.

Місцеві жителі бояться вийти на вулицю, адже зграя голодних собак може в будь-яку хвилину напасти. Жителю села - Олександру Семенюку, розлютована собака знівечила обличчя. За допомогою довелося звернутися до лікарів.

Від зголоднілих тварин, які зірвавшись з ціпа, ганяють селом, ховають дітей. Люди кажуть: зверталися і до міліції. Проте, дільничний інспектор навіть не ходив дивитися на собак. Просто відібрав свідчення і наказав чекати на рішення керівництва.

Селяни нажахані. Днями дві собаки ледь не покусали жінку з двома неповнолітніми дітьми. У той же час, людям шкода собак, які «потрапили» у руки недбалого господаря. Свідки запевняють: собаки без води і їжі.. Деякі з них, схоже, - хворі. А частина собак – із закривавленими ранами.

Жителі села Черепова стверджують: власник собак влаштовує незаконні бої тварин. Показують і місце події.

Власник тварин запевняє: тоталізатор не влаштовував. КАже: собак годує, лікує і має всі документи. Ангар взяв в аренду у власника - ТОВ «Олешин». Планує розводити худобу.

На виклик журналістів правоохоронці таки приїхали. Слідча группа опитала людей, а начальник райвідділу пообіцяв: - після рішення суду собак вилучать і влаштують у приют для тварин

Про хід розслідування справи, Андрій Лисак пообіцяв розповісти за 4 дні. Відтак, журналісти телеканалу «Ексклюзив» обовязково повідомлять, чим закінчилася ця надзвичайна історія у селі Черепова Хмельницького району. 

http://khmelnytsky.com.ua/

Опубликовано : 22.04.2015 12:53   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів