Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
 
 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Аудитори фіскальної служби Хмельниччини «витягнули з тіні» майже 25 мільйонів гривень схемного податкового кредиту

24.04.2015 11:50 Текст:  Т+   T-  

 Управлінням податкового та митного аудиту ДФС Хмельницької області з початку 2015 року проведено 177 документальних перевірок, що на 23 контрольно-перевірочних заходи менше у порівнянні аналогічним періодом минулого року.

Як зазначають регіональному представництві ДФС, з метою підвищення ефективності контрольно-перевірочних заходів з юридичними особами при значному зменшенні кількості запланованих перевірок суб’єктів господарювання змінено підходи до організації та проведення документальних перевірок суб’єктів господарювання. Як правило, це юридичні особи з річними валовими доходами більше 20 мільйонів гривень, які входять до групи ризику і мінімізують сплату податків за рахунок використання різного роду схем та механізмів тінізації економіки.

Саме за наявності встановлених ризиків несплати податкових зобов’язань окремими суб‘єктами господарювання та своєчасного їх виявлення і відповідного реагування на такі протиправні дії як використання схемного податкового кредиту, отриманого від контрагентів з ознаками сумнівності для мінімізації своїх податкових зобов’язань, в ході проведення контрольно-перевірочних заходів аудиторами фіскальної служби донараховано 24,5 мільйона гривень податкових зобов‘язань, які наразі узгоджені. Із донарахованих сум до бюджету уже надійшло 12,1 мільйона гривень.

«Пріоритетним напрямком роботи територіальних органів фіскальної служби і надалі залишатиметься забезпечення повноти та своєчасності надходжень податків та платежів до державного і місцевих бюджетів, створення умов для добровільного виконання платниками податків вимог податкового законодавства та упередження виникнення податкового боргу, а також співпраця в цьому напрямку з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськості», - зазначив заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк. 

 

Опубликовано : 24.04.2015 11:50   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2017 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів