Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині пропонують безкоштовні квартири

30.04.2015 16:04 Текст:  Т+   T-  

 Шістнадцять років добивається своєї квартири пані Раїса. У селі Глядки Волочиського району місцевий колгосп ще за часів Радянського Союзу почав зводити для своїх працівників двоповерхові чотириквартирні будиночки. Почав, але один із будинків так і не добудував. Бо наприкінці 90-х розпався…

Жінка спочатку взялася самотужки доводити до пуття свою квартиру – поклала підлогу, встановила вікна та двері. Її ж сусіди до ремонтів не бралися, а потім узагалі відмовилися від отриманих у колгоспі квартир. Так і залишилася пані Раїса один на один із проблемою, коли будинок неможливо здати в експлуатацію, а, значить, і підключити до нього світло та газ. За 16 років не знайшлося і нових претендентів на квартири, та й особливо шукати їх ніхто не хотів – ані сільська влада, яка взяла недобудову на свій баланс, ані районна.

Журналістам «Народного контролю» у Волочиській районній адміністрації кажуть, що готові піти на зустріч будь-кому з громадян, хто хотів би проживати у цьому селі. В.о. голови Волочиської РДА Володимир Коваль обіцяє віддати квартири у цьому будинку абсолютно безкоштовно тим, хто їх візьметься добудувати.

Активісти «Народного контролю» теж докладуть максимум зусиль, щоб у пані Раїси з’явилися сусіди і будинок нарешті «зажив». 

http://podilska.info/

Опубликовано : 30.04.2015 16:04   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів