Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

У Хмельницькому показали найкращих собак

05.05.2015 16:58 Текст:  Т+   T-  

 Хочеш мати справжнього друга – заведи собаку. Цими вихідними до Хмельницького з’їхалося майже чотири сотні чотирилапих. Своїх домашніх улюбленців господарі привезли на другу Національну виставку собак рангу САС UA.

Боно із Чернівців на виставці вперше. Чотирирічний англійський бігль, від великої кількості людей та собак так схвилювався, що ледь не усі команди позабував.

Боно хоч і мисливський пес, та на полювання його не відправляють.

Дворічний Хантершрек не хвилюється – він вже має титул юного чемпіона України. Аргентинський дог для нашої країни, а особливо для Хмельницького, рідкість - до великих порід люди ставляться з обережністю. Власниця зізнається, на вулиці до такого пса і сама не підійшла б.

Для усіх, свій собака найкращий, однак для суддів виставки все не так просто. Зріст, вагу, характер, головне відповідність стандартам тієї чи іншої породи беруть до уваги, визначаючи переможця.

Минулого року переможницею виставки стала Заріна.

Удома мініатюрну бультер’єрку кличуть інакше – Кабаською. Вона, ну дуже компанійська.

Якщо ж зайвої уваги від свого улюбленця ви не шукаєте, і якщо змоги гуляти з ним годинами ви теж не маєте – вам ідеально пасуватиме пекінес.

А от Декстер далеко не диванний пес, навіть у футбол грати уміє. Рух - запорука здоров’я доберманів. Тому підходить цей розумака лише для людей активних.

Навіть, якщо собака породиста далеко не кожен друг людини може стати учасниками виставки.

Нагороди за подібні виставки, до речі, дуже важливі. Цуценята від переможців із гарним родоводом коштують в рази більше за звичайних породистих. Проте, за кошти можна придбати гарного пса, та жодні гроші не змусять його любити вас. 

http://khmelnytsky.com.ua/

Опубликовано : 05.05.2015 16:58   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів