Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Росія тягне світ до прірви світової війни, — Сергеєв

06.05.2015 11:59 Текст:  Т+   T-  

 На засіданні Генасамблеї ООН, присвяченому вшануванню пам'яті жертв Другої світової війни, постпред України застеріг світ від початку ще однієї світової війни, яка може стати останньою.

Юрій Сергеєв заявив, що за європейську свободу Україна віддала під час Другої світової війни 8 мільйонів життів, передає Укрінформ.

При цьому, як нагадав постпред України, 3,5 млн українців загинули в радянській армії, а 2 млн вивезли на примусові роботи до Німеччини.

Ми закликаємо сьогодні з трибуни ООН, у ці урочисті пам’ятні дні, схаменутися тих, хто хоче зневажити пам'ять мільйонів загиблих у Другій світовій війні для досягнення власних геополітичних амбіцій. Україна також звертається до світу не заплющувати очі на спроби окремих лідерів розпалити й підтримувати нові вогнища нестабільності та наблизити нас усіх до прірви майбутньої світової війни, яка, напевне, вже буде останньою,
— вважає Сергеєв.

За його словами, через 70 років після Великої перемоги "Україна знову відчуває запах війни, знову бачить її червоний колір та чує голос тих, хто страждає від конфлікту, який був принесений нам ззовні, проте, вже не з заходу".

"Найбільш трагічним і незрозумілим для українців є те, що колишні союзники й друзі сьогодні несуть хаос і смерть у нашу домівку, озброюють та фінансують бандитів, котрі вчиняють терор на мирній ще рік тому землі", — підсумував представник України. 

http://24tv.ua/

Опубликовано : 06.05.2015 11:59   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів