Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

За смерть на будівництві відповідатиме підприємство

08.05.2015 09:47 Текст:  Т+   T-  

 Комісія з розслідування встановила причини нещасного випадку на будівництві багатоповерхівки.

Будівельник, який загинув наприкінці березня цього року, випавши з дев’ятого поверху новобудови, був п’яний. Такий висновок комісії теруправління

Держгірпромнагляду у Хмельницькій області, яка вже завершила розслідування смертельного нещасного випадку.

Як писала газета «Є», 44-річний муляр виконував цегляну кутову кладку на дев’ятому поверсі житлового будинку у Хмельницькому по вулиці Перемоги, 8/4, де здійснює будівництво ПП «Поділля-Будінвест». Чоловік не втримав рівноваги та внаслідок падіння помер від отриманих травм.

Комісія з розслідування визначила, що працівник перебував на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння. Згідно висновку Хмельницького бюро судово-медичної експертизи, у крові загиблого виявлено 5,65‰ (проміле) етилового алкоголю.

Окрім того, як повідомляють в обласному управлінні Держгірпромнагляду, муляр працював на висоті без захисного огородження та без запобіжного поясу. А до роботи його допустили без документального підтвердження фахової підготовки муляра, стажування і медогляду.

У ході перевірки стану охорони праці на приватному підприємстві «Поділля-Будінвест», яку через нещасний випадок провело управління Держгірпромнагляду, було виявлено низку суттєвих порушень. До адміністративної відповідальності притягнуто виконроба і директора підприємства. 

http://ye.ua/

Опубликовано : 08.05.2015 09:47   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів