Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Затримані російські військові будуть притягнуті до відповідальності за тероризм

18.05.2015 13:22 Текст:  Т+   T-  

 Затримані під містом Щастя Луганської області двоє російських військовослужбовців будуть притягнуті до кримінальної відповідальності за участь у терористичній організації.

Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко. За його словами, затримані повідомили українським слідчим, що входили до диверсійно-розвідувальної групи, у складі якої, крім них, було 14 військовослужбовців збройних сил РФ.

Крім того, зазначив Валентин Наливайченко, затримані повідомили, що вони мали при собі зброю російського виробництва.

На запитання, що чекатиме в подальшому цих затриманих росіян, Валентин Наливайченко дав зрозуміти, що зараз питання про їхній обмін на українських полонених не розглядається.

"Що їх чекає? Їх чекає кримінальна відповідальність за ст. 258 ("тероризм або участь у терористичній організації") Кримінального кодексу України", - сказав Валентин Наливайченко.

За словами голови СБУ, терористична група у складі військовослужбовців РФ була направлена в Україну з метою вчинення злочинів проти мирного населення та сил АТО.

Як сказав Валентин Наливайченко, затримані назвали свої посади, своїх командирів, вони повідомили, що служать у 3-й бригаді спеціального призначення Головного розвідувального управління збройних сил РФ (військова частина № 21208 дислокується у Тольятті).

Голова СБУ наголосив, що ці двоє затриманих, як і інші 14 осіб, що входили до складу групи, вчинили особливо небезпечний злочин - вбили одного і поранили одного військовослужбовця, які брали участь в АТО.

Як повідомляв УНІАН, 16 травня бійці добровольчого батальйону "Айдар" взяли у полон у Луганській області двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова та Євгена Єровеєва.
http://www.unian.ua/

Опубликовано : 18.05.2015 13:22   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів