Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Аквапарку у Хмельницькому бути?

18.05.2015 15:43 Текст:  Т+   T-  

 Вже 4 роки поспіль хмельничани в очікуванні грандіозного відкриття – критого аквапарку. За роки будівництва ця тема вже встигла обрости чутками.

Засновник аквапарку Михайло Іліч переїхав до Хмельницького 13 років тому. Коли дідусь 5-ти внучок зрозумів, що немає куди повести своїх красунь, вирішив, потрібно щось змінювати. Так і народилась ідея створення "7-го океану", яка втілюється в життя вже 4-тий рік поспіль. В аквапарку на повну потужність кипить робота. Найскладніше у будівництві, розробках, встановленнях вже позаду. Останні штрихи виводять здебільшого творчі працівники: ліплять, розмальовують, породжують, не рідко захоплюються так, що й про обід забувають.

Творити "7 океан" зібралась всеукраїнська збірна творчих однодумців, які вже мали практику у будівництві і оснащенні подібних проектів. За задумом квиток в аквапарк має занурити відвідувача в загадкову "Атлантиду". Тут можна буде помилуватись діючим вулканом, грайливими водоспадами, поніжитись в джакузі, що сховались у гротах.

Засновник обіцяє, - незадовго чотирьох поверховий "7 океан", у 20 тисяч квадратних метрів, має стати місцем отримання задоволення для всіх верств населення. Квиток коштуватиме як і у аналогічних аквапарках країни. Окрім різноманітних водних процедур, тут буде величезна спортивна зала, і ігровий майданчик, який оселиться на 3-ох тисячах квадратних метрів. Тут буде не лише весело, а й цікаво переконує художник з Харкова.

"7-ий океан" стане найбільшим критим аквапарком у східній Європі, обіцяє засновник. Тут діятимуть соціальні програми, аби кожен міг оцінити дітище, в яке вкладено сотні недоспаних ночей і тисячі ідей.

Відкриття аквапарку планується після літніх канікул. 

http://33tv.com.ua/

Опубликовано : 18.05.2015 15:43   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів