Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині засуджено колишнього бойовика «ДНР»

25.05.2015 11:10 Текст:  Т+   T-  

 Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області виніс вирок у кримінальному проваджені за матеріалами СБУ стосовно активного учасника терористичної організації т.зв. «ДНР» на прізвисько «Фіма».

Влітку 2014 року 38-річний мешканець Хмельницької області через соціальні мережі був завербований та став бойовиком незаконного військового формування терористів. Після спецпідготовки з розвідувальної та диверсійної діяльності він став «стрілком-розвідником» незаконного воєнізованого формування під командуванням російського офіцера з позивним «Штурман».

Бойовик брав активну участь у збройних сутичках та диверсійних операціях проти сил АТО на території Донецької області. За терористичну діяльність в районі Слов’янська ватажки нагородили його «медаллю».

Бойовик приїхав на Хмельниччину після поранення і планував повернутися та був затриманий співробітниками СБУ. Під час затримання у нього вилучили «посвідчення» та бойову гранату.

Вироком суду його визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

Прес-група УСБУ у Хмельницькій області 

Опубликовано : 25.05.2015 11:10   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів