Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Порошенко хоче звільнити Гончарука за наближеність до Коломойського, – ЗМІ

03.06.2015 03:48 Текст:  Т+   T-  

 Готуються документи на звільнення голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

 За даними співрозмовника видання, напередодні початку передвиборчої кампанії до місцевих рад БПП політично вигідно призначити на посаду голови Прикарпатського регіону яскравого політика, що зможе підтримати імідж президентської партії.

“Олег Гончарук не є яскравою політичною фігурою із Блоку Порошенка, більше того, він має потужні контакти із групою “Приват”. Оскільки люди Коломойського зараз активно розбудовують власну політичну структуру та мають намір зосередитись на Західній Україні під час місцевих виборів, наявність у них адмінресурсу може зашкодити проведенню цих виборів чесно”, – зазначає співрозмовник у БПП.

25 березня Ігоря Коломойскього було звільнено з посади голови Дніпропетровської ОДА, після скандалу, пов’язаного із контролем за державним підприємством “Укрнафта”, виплату дивідендів якого блокувало керівництво компанії, підконтрольне Коломойському. Президент Порошенко пояснював своє кадрове рішення необхідністю віддалити олігархів від державної влади.

Минулого тижня Президент Петро Порошенко звільнив з посади голову Одеської ОДА Ігоря Палицю, який був призначений саме за пропозицією та за підтримки Коломойського. Тепер Одеську ОДА очолює екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі.

Нагадаємо, Олега Гончарука було призначено на посаду голови Івано-Франківської ОДА у вересні минулого року.

Варто зазначити, що джерело столичного видання перебільшує близькість Олега Гончарука до групи Приват. Значно більше підстав вважати Гончарука ставлеником нардепів від БПП Анатолія Матвієнка та Михайла Довбенка. У команді голови ОДА також відсутні “приватівці”. За інформацією КУРСу, у середовищі, близькому до групи Приват на Прикарпатті, Гончарука не вважають “своєю людиною” і як управлінця оцінюють невисоко.http://versii.if.ua/

Опубликовано : 03.06.2015 03:48   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів