Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Чого варті обіцянки мера Анушкевичуса або що далі з ремонтом вулиці...? (фото + відео)

03.06.2015 03:52 Текст:  Т+   T-  

 Тема про жахливий стан вулиці Княгинин в Івано-Франківську не нова.

 «Під час війни до стратегічно важливих об’єктів має бути підвищена увага. Але, погодьтеся, що навряд можна помітити цю підвищену увагу, коли до військкомату неможливо під’їхати автотранспортом без ризику зламати ресору» – писали «Версії» у вересні 2014 року. Втім все залишалося як було.

А вже 12 лютого 2015 року міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус сам жахався стану вулиці. Було таке враження, що побачине було для мера Івано-Франківська прикрою несподіванкою.

«От їду я до міського комісаріату і думаю: куди той міський голова дивиться?! Я зобов’язуюсь відремонтувати цього року вулицю Княгинин і ми зустрінемось тут ще раз – з бійцями, з родичами… Тоді навіть вип’ємо по сто грам».

Не знаємо, як там справи зі ста грамами, а вулиця й надалі перебуває в тому самому стані, який так шокував вразливу душу Віктора Андрюсовича. Напевно шок таки був дуже сильним. Настільки, що після того випадку на призовній дільниці, звідки в АТО відправилася чимала кількість наших бійців, Анушкевичуса більше не бачили.

Хтось може цілком слушно зауважити, що 2015 рік ще не закінчився і в міського голови буде час не лише згадати про свою обіцянку, але й виконати її. Ну, в будь-якій ситуації завжди знайдуться оптимісти. І хоча редакції «Версій» теж би хотілося перебувати в лавах оптимістично налаштованих громадян, все ж мусимо притримуватися реалій.

А реалії наступні.

Мешканець Івано-Франківська Вільчинський Д.К. звернувся до міського голови в Інтернет-приймальню, та поцікавився, коли ж мер виконає свою обіцянку. На що отримав відповідь. Щоправда не від самого мера, а від директора Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, котрий, власне, нікому нічого не обіцяв, але в силу посади повинен віддуватися за обіцянки вищого керівництва. Наразі цитата: «Повідомляємо що так, як дані роботи не передбачені бюджетом 2015 року, то ремонт вищенаведеної вулиці буде запропоновано для включення в проект плану бюджету на 2016 рік».

Лише запропоновано. Для включення. Що, по суті, означає наступне – пропозицію можуть і відхилити. Бо хто його знає, які люди опиняться при владі в Івано-Франківську після жовтневих виборів. Може це будуть зовсім інші люди, які зовсім не зобов’язані виконувати чиїсь обіцянки. Тим більше, якщо той, хто їх давав і сам не збирався їх виконувати.

Сьогодні, 29 травня, 2015 року репортер «Версій» пройшовся вулицею Княгинин і зняв невеличке відео про стан вулиці. Дорога до івано-франківського військкомату виглядає так:

 

Опубликовано : 03.06.2015 03:52   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів