Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

65-річна вчителька народила чотирьох близнюків

03.06.2015 04:24 Текст:  Т+   T-  

 Штучне запліднення робила в Києві

Вчителька німецької та російської мов 65-річна Аннегрет Раунік народила трьох хлопчиків і дівчинку завдяки штучному заплідненню. З появою новонароджених має 17 дітей.

  Стала найстаршою у світі жінкою, яка народила четвірню. Штучне запліднення проводили в Україні.

Народила на 26-му тижні за допомогою екстреного кесаревого розтину. На три місяці раніше, ніж за нормальної вагітності. Назвала синів Дріс, Бенса і Фйон, а доньку — Нітою. Вага дітей — від 1,43 кг до 2,12 кг. Лікарі кажуть, усі мають шанс вижити. Зараз немовлята в інкубаторі.

Старших 13 дітей народила від п'ятьох різних батьків. Має сімох онуків. Молодші діти попросили ще братика або сестричку. Тому наважилася на ще одну вагітність. Була здивована, коли під час УЗД виявили чотири ембріони.

Штучне запліднення Раунік проводили в Києві. Така практика в Німеччині заборонена. Використали сперму та яйцеклітину донорів. Лікарі казали Аннегрет, що її організм не витримає такого навантаження. Пізніше пропонували аборт одного або кількох плодів. Жінка відмовилася.

— Це кліше — думати, що ти не можеш народити в пенсійному віці, — каже Раунік. — Для цього потрібні сили, звісно. Але я завжди була людиною, яка обирає життя. Маю великий досвід і багато дітей. І не боюся народжувати. Сподіваюся, що не втрачу здоров'я й форму. Якщо моя історія когось шокує, мене це не хвилює. Ці люди живуть нецікаво. Вважаю свій вибір абсолютно правильним.

Доньці після народження зробили операцію. У неї найменша вага. Зараз стан дитини стабільний.

— Думаю, Аннегрет зможе все перенести, — каже її лікар Кай Хертвіг. — Вона — ідеальна мати. Для вагітності немає різниці, чи це тіло молодої жінки, чи старшої. Четвірня — це важко в будь-якому віці. Але все минуло дуже добре. Лікарі попереджають, що новонароджені можуть в подальшому хворіти, зокрема мати проблеми з кишечником, легенями, очима й мозком.

До Раунік найстаршою жінкою, що виносила четвірню, була Мерріл Ф'юдел із США. 1998-го вона народила 55-річною.

 

 

Автор: Ксенія КИСІЛЬ

Опубликовано : 03.06.2015 04:24   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів