Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Показ фільму “Незламна” запланували активісти у Криму

08.06.2015 10:07 Текст:  Т+   T-  

 Показ українського фільму “Незламна”, який зараз йде в кінопрокаті України запланований в Криму, передає УНН з посиланням на “Крим. Реалії”.

Творці Українського культурного центру в Сімферополі планують організувати показ фільму найближчим часом.
Як зазначає агентство, про це повідомив один з активістів і творців центру Вельдар Шукурджіев.

“Ми не можемо залишатися осторонь від українського кіно і його режисерів сучасності. Найбільш відомим з них зараз і відзначеним престижними міжнародними нагородами є Олег Сенцов, тим більше, він є нашим земляком, кримчанином. Він має безпосереднє відношення до культури і Криму, хочемо поговорити про нього, його біографію і творчість. Такі ми маємо плани на найближчий час ”, - розповів він.

Нагадаємо, “Незламна” - історична драма, знята на основі реальних подій спільно Росією та Україною.
Стрічка розповідає про героїчну Людмилу Павлюченко, яка була снайпером.

Фільм охоплює події, які відбувалися в період з 1937 по 1957 роки. Незважаючи на свою молодість (трохи більше 20 років), вона вбила майже 400 фашистських окупантів. Свого часу вона стала першим громадянином Радянського Союзу, який був допущений в Білий Дім. Крім того, Людмила Павлюченко відома своєю боротьбою за права жінок.

Зазначимо, у Криму на початку травня група кримчан - громадян України створили Український культурний центр. Організатори наголошують, що центр не збирається займатися політичною діяльністю. У своїй роботі вони мають намір зосередитися на культурі, освіті та історії.
Серед організаторів - активісти Леонід Кузьмін і Вельдар Шукурджіев, яких у Криму судили за українську символіку на акції пам'яті Т. Шевченка.

Джерело: УНН 

Опубликовано : 08.06.2015 10:07   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2020 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів