Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Хмельницькі військові засівають 2300 гектарів Міноборони для оточення друга Яценюка

09.06.2015 07:19 Текст:  Т+   T-  

 У прокуратурі вважають, що договір про обробку землі є удаваним, укладений з метою приховання відносин оренди.

 Суд залишив в силі договір про спільну обробку землі ТОВ «Україна 2001» і квартирно-експлуатаційного відділу (КЕВ) Збройних сил у м. Хмельницький. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Хмельницької області від 19 травня, пише портал "Наші гроші".

Йдеться про 2303 га землі Міністерства оборони, що перебувають у користуванні місцевого КЕВ.
У червні 2014 року «Україна 2001» (замовник) уклало угоду з КЕВ м.Хмельницький (виконавець) щодо вирощування на цих землях сільськогосподарської продукції.

За договором, КЕВ має надавати послуги з вирощування сільськогосподарських культур, а «Україна 2001» забезпечує виконавця насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами, послугами з обробітку, посіву, збору урожаю, тощо.

Власником врожаю є «Україна 2001», яка сплачує КЕВ м.Хмельницький за надані послуги не менше 1,59 млн грн. на рік, а також компенсує щомісячні витрати по сплаті земельного податку.
Однак прокурор вважає, що договір є удаваним, укладений з метою приховання відносин оренди. Прокурор стверджує, що КЕВ м. Хмельницький фактично не має змоги надавати послуги з вирощування сільськогосподарської продукції у зв’язку із відсутністю технічних засобів.
Втім, суд позов прокуратури не задовольнив. У матеріалах справи наявні акти виконання робіт і платіжні доручення, що свідчить про виконання умов договору.

Засновниками ТОВ «Україна 2001» (Хмельницька обл.) є лондонська фірма «Torrinford trade ltd» (кінцевим власником вказано офшор з Вануату «Торрінфорд трейд»), депутат Тефіопольської райради від ВО «Батьківщина» Олександр Камінський та Олег Лейві. Директором є Вадим Лейві, депутат Хмельницької облради від «Батьківщини», який очолював «Теофіпольський цукровий завод».
«Україна 2001» також володіє ТОВ «Цукровий завод «Володимирцукор». Раніше частку у «Володимирцукрі» замість цієї фірми мав Андрій Іванчук, який у 2003-2004 роках був головою правління «Володимирцукру».

Андрій Іванчук є давнім другом прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Минулого року компанія «Україна 2001» отримала дозвіл Держрезерву на імпорт цукру-сирцю з тростини для переробки.
Партнерами Іванчука по «Володимирцукру» були брати Валерій та Юрій Келестіни. Валерій був народним депутатом від Партії регіонів.

 

Власником врожаю є «Україна 2001», яка сплачує КЕВ м.Хмельницький за надані послуги не менше 1,59 млн грн. на рік.http://ye.ua/news/ Фото: supersadovnik.net

Опубликовано : 09.06.2015 07:19   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів