Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

Виконання «декомунізаційного закону» для хмельницьких комуністів – «вандалізм»?

09.06.2015 07:33 Текст:  Т+   T-  

 Оновлення меморіалу загиблим у ІІ світовій війні, але вже без червоних зірок і серпів з молотами у Старокостянтинові Хмельницької області тамтешні комуністи назвали «вандалізмом».

 
У інтерв’ю місцевому Незалежному громадському порталу перший секретар Хмельницького обкому Компартії Ігор Корнійчук наголосив, що «…ми обов’язково будемо давати оцінку подібним вчинкам. Адже, забуваючи історію або її перевертаючи, ніколи до демократії не прийдемо». Разом з тим, він поскаржився, що згідно із «декомунізаційними законами» він змушений знімати зображення радянських нагород із Дощок пошан на своїй Хмельницькій макаронній фабриці. Це він називає «демонтажем пам’яті про колишніх героїв і почесних працівників фабрики».

Обурення головного комуніста Хмельниччини викликало те, що у райцентрі Старокостянтинів влада оновила меморіал Пам’яті загиблих у роки Другої світової війни воїнам, які звільняли в 1944 році місто від нацистських окупантів. Проте, на оновлених стелах вже немає радянських п’ятикутних зірок з серпом і молотом, пише PRESS-ЦЕНТР.

Опубликовано : 09.06.2015 07:33   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів