Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

25 обдарованих дітей міста отримуватимуть персональні стипендії Хмельницької міської ради в галузі освіти

10.06.2015 06:04 Текст:  Т+   T-  

 У сесійній залі міської ради виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський зустрівся з 25-ма кращими учнями навчальних закладів міста, претендентами на отримання стипендії міської ради у галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького у 2015 році,

а також їх  батьками та вчителями. В урочистій обстановці керівник міста вручив стипендіатам від міської ради символ перемоги – крилату Ніку, аби і надалі вона надихала їх на нові здобутки та досягнення.

Серед нагороджених – п’ятнадцять переможців ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України й інших Всеукраїнських конкурсів, шестеро вихованців палацу творчості та четверо вихованців дитячо-юнацької спортивної школи.
Костянтин Чернилевський привітав присутніх із отриманням персональних стипендій, подякував юним талантам та їх наставникам за велику роботу, яку вони виконують, наголосивши, що міська влада і надалі створюватиме сприятливі умови для формування високоосвіченої, інтелектуально і гармонійно розвинутої особистості.

“Сьогодні особливо приємно вітати юну еліту міста Хмельницького у стінах міської ради. Місто пишається вами – переможці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, олімпіад, фестивалів, спортивних змагань. Це ви, представляєте та прославляєте наше місто як на рівні України, так і за її межами, показуючи високу результативність своїх досягнень – сказав Костянтин Чернилевський, звертаючись до юних хмельничан. - Приємно зазначити, що серед майбутніх стипендіатів є учні від шостого до одинадцятого класу.

Одинадцятикласники, сьогодні, вже випускники, які підтвердили свої знання, адже четверо із претендентів на стипендії отримали золоті медалі, а двоє – срібні. Ваші знання та досягнення є результатом вашої спільної праці, ваших педагогів, підтримки та допомоги батьків. Ви – не тільки наша гордість, ви – надбання України, її надія й майбутнє”.
Керівник міста наголосив, що стипендії – це певне заохочення до творчої праці. Персональні стипендії сприятимуть подальшому розвитку й удосконаленню знань, умінь та навичок тих, хто прославлятиме в майбутньому наш Хмельницький.

“Цього року у зв’язку з інфляційними процесами ми плануємо удвічі збільшити розмір стипендії міської ради. Ця символічна винагорода, думаю, буде приємною для кожного з вас і стане стимулом до творчої праці”, – наголосив Костянтин Іванович.
Костянтин Чернилевський висловив переконання, що юні хмельничани стануть успішними людьми, будуть пишатися тим, що народилися в Україні, у нашому славному місті, та робитимуть все для того, щоб своєю плідною працею, своїми здобутками прославляти рідну землю. А міська влада, й надалі підтримуватиме творчу, обдаровану, здібну молодь, сприятиме підкоренню ними нових вершин та перемог.

Костянтин Іванович побажав активній учнівській молоді міцного здоров’я, подальших творчих успіхів та нових перемог у різноманітних конкурсах.
Після закінчення урочистої церемонії стипендіати міської ради сфотографувалися з виконуючим обов’язки міського голови Костянтином Чернилевським на згадку.
Міська влада підтримує творчо обдарованих дітей - переможців Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, змагань.

Відповідно до діючого Положення про персональні стипендії Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького, яке прийняте рішенням десятої сесії міської ради від 25.04.2007 року №9, у 2015 році призначається 25 стипендій учням, вихованцям середніх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, переможцям Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, переможцям конкурсу-захисту дитячих наукових робіт при Малій Академії наук, які мають високі досягнення в навчанні та мистецтві, беруть активну участь у суспільному житті закладу та міста, за такі досягнення: учням, що посіли призові місця на IV етапі Всеукраїнських предметних олімпіад; учням, що посіли призові місця на III етапі конкурсу-захисту дитячих наукових робіт Малої Академії наук; учням-переможцям Всеукраїнських предметних турнірів; учням-переможцям Міжнародних конкурсів та фестивалів; учням, вихованцям позашкільних навчальних закладів, що посіли призові місця на Всеукраїнських конкурсах та фестивалях.
Стипендії Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей призначаються кращим учням міста уже дев’ятий рік поспіль. Стипендія у розмірі 300 гривень виплачуватиметься щомісяця впродовж навчального року за рахунок коштів міського бюджету.


Персональні стипендії Хмельницької міської ради в галузі освіти у 2015 році отримуватимуть такі обдаровані діти міста Хмельницького:

- Блажевич Юрій Олександрович, учень 10 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького. Здобув ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Мікроекономіка та макроекономіка» та ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
- Болдирева Поліна Олександрівна, вихованка Народного художнього колективу України студії естрадної пісні «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Здобула ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Єдина родина»; ІІІ місце у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Усі ми діти твої, Україно»; І місце у ІІ Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Падіон-Євро-Данс-2014»; ІІІ місце у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом».

- Васильєва Діана Дмитрівна, вихованка Народного художнього колективу України студії естрадної пісні «Перлинки Поділля» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Здобула І місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Єдина родина» та ІІІ місце у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом».
- Горячок Максим Ростиславович, учень 8 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами міста Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
- Дзвоник Денис Володимирович, вихованець народного художнього колективу України театру естрадної пісні «Злагода» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Здобув І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом» та ІІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі естрадної пісні «Різдвяна зіронька 2015».

- Жук Богдан Сергійович, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради. Здобув два І-х і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з велоспорту; І місце у Чемпіонаті України з велоспорту; І місце, два ІІ-х, ІІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з велосипедних перегонів.
- Іщук Олександра Олександрівна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею №17. Здобула ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
- Кравчук Мирослава Василівна, вихованка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Здобула І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом» та ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі естрадної пісні «Різдвяна зіронька».
- Кухарська Каріна Вікторівна, учениця 11 класу Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
- Лаврентій Артем Анатолійович, учень 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – І місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
- Лазурко Вікторія Іванівна, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради – три ІІІ-тіх місця на Всеукраїнських змаганнях з велосипедних перегонів.

- Лазурко Ірина Іванівна, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради – два І-х місця у Всеукраїнських змаганнях з велоспорту.
- Немашкалова Анна Василівна, вихованка Зразкового художнього колективу України хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом».
- Обштир Діана Віталіївна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу №9 міста Хмельницького – ІІ місце у П’ятому Всеукраїнському біологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи».
- Олійник Стефанія Сергіївна, учениця 10 класу Хмельницького ліцею №17 – ІІІ місце у VІІІ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
- Попчук Олександр Віталійович, вихованець Зразкового художнього колективу України хору «Тоніка» Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Здобув ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом» та ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Сурми звитяги».
- Саблук Катерина Андріївна, учениця 11 класу Хмельницької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови.
- Свіжак Віктор Вячеславович, учень 10 класу навчально-виховного комплексу №10 міста Хмельницького – ІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
- Семенюк Марія Валентинівна, учениця 10 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами міста Хмельницького імені Артема Мазура – переможець 4-го (підсумкового) етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення».
- Субцельний Олександр Володимирович, учень 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Теоретична фізика».
- Тітарчук Поліна Василівна, учениця 11 класу Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
- Хорошенюк Антон Андрійович, учень 11 класу Хмельницького ліцею №17 – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Загальна біологія».

- Шуть Вероніка Євгенівна, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради. Здобула ІІ і ІІІ місця у весняному Кубку України в багатоденній велосипедній гонці; І місце у відкритому чемпіонаті України; ІІІ місце у Кубку України з велоспорту.
- Шпичко Владислав Валентинович, учень 11 класу гімназії №2 міста Хмельницького – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
- Марченко Катерина Олександрівна, учениця 11 класу технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами міста Хмельницького імені Артема Мазура – ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Українська література.

 

Опубликовано : 10.06.2015 06:04   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів