Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета
 
 

 

 
 

 
Последние статьи
05.09.2015 : Инфракрасная сауна: польза, вред и эффект
28.04.2015 : Как выбрать котел для отопления?!
05.03.2013 : Переможниця «Кращого студента» цінує гумор, інтелект та моральність
28.02.2013 : Подільський парубок або враження від прес-конференції губернатора
18.02.2013 : Журналістика очима людей

Все статьи >>

 
Наша кнопка

код кнопки:
 
 

Наприкінці червня у Львові відбудеться ІІ Ярмарок ініціативних власників

15.06.2015 05:46 Текст:  Т+   T-  

 20 червня в рамках «Майстерні міста» Інститут міста Львова проведе ІІ Ярмарок ініціативних власників, спрямований на популяризацію можливостей спільного, відповідального та ефективного користування житлом, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

 «Відвідувачі події отримають нагоду дізнатися про особливості нового житлового законодавства, поспілкуватися з головами ОСББ, які мають досвід успішної роботи у нашому місті. Також матимуть можливість отримати практичні поради щодо реалізації спільних спільних ініціатив мешканцями історичної частини міста», - заначено у повідомленні.

Спікери Ярмарку представлять практичну інформацію, що стосується створення та функціонування ОСББ, можливостей залучення додаткового фінансування на реалізацію спільних ініціатив з покращення житла. У рамках Ярмарку розповідатимуть про спільну діяльність мешканців міста щодо модернізації та реставрації своїх будинків і прибудинкових територій, про можливості фінансової допомоги, кредитування ремонтів і термомодернізації багатоповерхових будинків.

Для найменших відвідувачів Ярмарку проводитимуть ігри та конкурси, спрямовані на виховання у дітей почуття відповідальності за свій дім. Крім цього, учасників заходу чекає презентація водонагрівного сонячного колектору, виготовленого не в промислових умовах, та відкритий кінопоказ на тему об’єднання мешканців для вирішення спільних проблем.

Захід відбуватиметься на площі Св. Теодора з 12:00 до 18:00

ІІ Ярмарок ініціативних власників організовує Інститут міста спільно з Ресурсним центром для ОСББ та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).http://inlviv.net/

Опубликовано : 15.06.2015 05:46   на главную
Также в рубрике:
А что думаешь ты? Комментируй

Ваше имя :
Заголовок :
 Обновить изображение
Потверждающий код :

 
 

 

 
 
© 2008-2018 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів