Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона
Главная Контакты Карта сайта
Моя газета

 

 
{big_banner}

На Хмельниччині відкрили перший в області музей міліції

17.06.2015 15:44 Текст:  Т+   T-  

 Експозиція відкрилася в приміщенні Летичівського райвідділу міліції.

Ідея створення музею міліції виникла більше року тому на засіданні ради ветеранів Летичівського РВ УМВС України в Хмельницькій області. У його створенні взяли участь пенсіонери та ветерани ОВС, особовий склад райвідділу, підключились меценати, повідомляє прес-служба відомства.
В експозиції представлені фотографії, документи та речі працівників районного відділу УМВС, найважливіші нормативно-правові акти, що стосуються створення, організації та діяльності РВ УМВС, зразки озброєння та форменого одягу різних періодів.

Музей має стати осередком виховання молоді в дусі патріотизму, любові до Батьківщини, де ветерани мають ділитися досвідом з молодими працівниками міліції та молоддю району. З метою популяризації роботи правоохоронців також планується систематичне проведення у музеї екскурсій для учнів навчальних закладів.

В урочистому відкритті музею взяли участь керівництво обласної міліції на чолі з начальником УМВС Миколою Семенишиним, голова Летичівської РДА Ірина Матлаєва, особовий склад райвідділу, ветерани ОВС та громадськість. 

http://podilska.info/

Опубликовано : 17.06.2015 15:44   на главную
Также в рубрике:
© 2008-2021 www.moyagazeta.com
При перепечатке материалов
активная ссылка на сайт объязательна.

Кількість відвідувачів